Doświadczenie

Absolwentka studiów inżynierskich i magisterskich na Politechnice Poznańskiej połączyła swą drogę zawodową z dietetyką na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu (Dietetyka i Planowanie Żywienia) oraz Dietetyką Profilaktyczną i Leczniczą według Tradycyjnej Chińskiej Medycyny. 

Pasja zdrowego trybu życia i zdobyta wiedza pozwalają jej pomagać pacjentom w wyzbyciu się złych nawyków żywieniowych i zrozumieniu mechanizmów zachodzących w ciele człowieka. W miejsce tych nawyków z łatwością wprowadza ład i przyjemność w codziennym przygotowaniu posiłków i osiągnięciu wyznaczonego celu.

Wiedząc jak ogromny wpływ na zdrowie fizyczne i stan emocjonalny człowieka ma bogata w składniki odżywcze i zrównoważona dieta, prowadzi terapię wspomagającą m.in. w leczeniu choroby Hashimoto, nadciśnienia, RZS, cukrzycy, zespołu jelita drażliwego i innych chorób autoimmunologicznych, które stały się przedmiotem jej pracy dyplomowej.  

Pomaga Pacjentom niwelować przyczyny i skutki zaburzeń odżywiania, a także skutecznie regulować wagę ciała. Wiedząc, że najtrudniejsze są pierwsze kroki, w terapii kieruje się zrozumieniem potrzeb Pacjenta i dostosowaniem zaleceń tak, by nie stały się reżimem i koniecznością wyrzeczeń, ale sukcesywnym postępem i radością z osiągniętych rezultatów.

Zadaj pytanie
    basia-d

    Informacje

    Imię nazwisko:Barbara Posłuszny

    Telefon: +48 606 112 416

    Specjalizacja dietetyka