Doświadczenie

Absolwentka studiów inżynierskich i magisterskich na Politechnice Poznańskiej połączyła swą drogę zawodową z dietetyką na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu (Dietetyka i Planowanie Żywienia) oraz Dietetyką Profilaktyczną i Leczniczą według Tradycyjnej Chińskiej Medycyny. 

Pasja zdrowego trybu życia i zdobyta wiedza pozwalają jej pomagać pacjentom w wyzbyciu się złych nawyków żywieniowych i zrozumieniu mechanizmów zachodzących w ciele człowieka. W to miejsce z łatwością wprowadza ład i przyjemność w codziennym przygotowaniu posiłków i osiągnięciu wyznaczonego celu.

Wiedząc jak ogromny wpływ na zdrowie fizyczne i stan emocjonalny człowieka ma bogata w składniki odżywcze i zrównoważona dieta, prowadzi terapię wspomagającą m.in. w leczeniu choroby Hashimoto, nadciśnienia, RZS, cukrzycy, zespołu jelita drażliwego i innych chorób autoimmunologicznych, które stały się przedmiotem jej pracy dyplomowej.  

Pomaga Pacjentom niwelować przyczyny i skutki chorób, a także skutecznie odchudzać się lub przybierać na wadze. Wiedząc, że najtrudniejsze są pierwsze kroki, w terapii kieruje się zrozumieniem potrzeb Pacjenta i dostosowaniem zaleceń tak, by nie stały się reżimem i koniecznością wyrzeczeń, ale radością i sukcesem.

 

Zadaj pytanie
    basia-d

    Informacje

    Imię nazwisko: Barbara Dominiak

    Telefon: +48 606 112 416

    Specjalizacja dietetyka