Strefa pacjenta

Aby umówić wizytę w RESTEO zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 606112416. Zapisu mogą Państwo dokonać także online na stronie internetowej resteo.versum.com oraz osobiście na ul. Strzeszyńskiej 192, 60-479 Poznań (II piętro).

Wskazane jest, aby jako pierwszą wizytę wybrać zabieg osteopatyczny bądź darmową pierwszą konsultację, następnie specjalista zaproponuje konkretne zabiegi, a w razie konieczności zleci wykonanie dodatkowych badań.

Na pierwszą wizytę prosimy zabrać posiadaną dokumentację medyczną dotyczącą dotychczasowego leczenia, np. zdjęcia rentgenowskie, wynik rezonansu magnetycznego lub inne (tylko jeżeli zostały wykonane, ponieważ powyższe badania nie są konieczne do rozpoczęcia leczenia).

Prosimy także o przypomnienie sobie historii choroby oraz towarzyszących dolegliwości. Płynnie przebiegający wywiad pozwoli na wydłużenie czasu badania i terapii. Na pierwszą wizytę należy stawić się 5 minut przed jej rozpoczęciem w celu wypełniania karty pacjenta.

Na wizytę prosimy zabrać strój, który nie będzie krępował, ani ograniczał ruchów. Podczas badania pacjent może zostać poproszony o rozebranie się do bielizny. Niewskazane jest, aby zabiegi odbywały się po obfitym posiłku.

REGLAMIN PRZEDPŁAT

Podczas rezerwacji pierwszej wizyty w RESTEO obowiązuje zadatek w wysokości
60 zł przy wizycie osteopatycznej, chiropraktycznej oraz 50 zł na pozostałe zabiegi.
Kwota zadatku zostanie odjęta od kwoty zabiegu po jego wykonaniu.
W przypadku nie przyjścia na zabieg bez odwołania go minimum 24h (1 dzień) przed planowaną wizytą zadatek przepada – jest to rekompensata
za zarezerwowany czas, który w przypadku braku wcześniejszego odwołania zostaje niewykorzystany przez żadnego pacjenta.
W przypadku chęci zmiany terminu, minimum 24h przed planowanym zabiegiem, zadatek zostaje przeniesiony na poczet kolejnej wizyty.
Jeśli odwołanie wizyty nastąpi w dozwolonym czasie, zadatek zostanie zwrócony na konto, z którego dokonana została płatność.

Rezerwacja wizyty jest równoznaczna z akceptacją powyższego regulaminu.

Przed kliniką znajduje się bezpłatny parking dla pacjentów oraz przystanek autobusowy „Białczańska”, na który dojechać można autobusami linii 168, 146, 160, 183.

Na 24 godziny przed zabiegiem otrzymają Państwo sms-a z przypomnieniem o wizycie. 

W trosce o Państwa czas i zapewnienie możliwie krótkich terminów wizyt, prosimy o informowanie nas o zmianie lub odwołaniu zabiegu najpóźniej w dniu poprzedzającym. W przypadku dwukrotnego nieodwołania wizyty w okresie 2 miesięcy, należy opłacić pełną kwotę tego zabiegu przy kolejnej wizycie. Pozwala nam to zwiększyć dostępność terminów i zawsze czekać na Państwa z gotowym gabinetem. 

RESTEO nie świadczy usług w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.